przejdź do Sochaczew.pl
130305 odwiedzin
Taneczne Warsztaty w Jarosławcu

W dniach 15.08 - 24.08 zespół taneczny Abstrakt wyjechał na letni obóz. Tancerze wraz z wychowawcami zatrzymali się w Ośrodku Wypoczynkowym "Marysieńka" w Jarosławcu nad morzem.  Podczas obozu odbywały się warsztaty taneczne i zajęcia  akrobatyki. Wszyscy uczestnicy chętnie uczęszali na treningi na których doskonalili swoje umiejętności. Opiekunowie starali sie umilić czas wszystkim uczestnikom obozu organizując różne zabawy m.in. quiz wiedzy, "Twoja twarz brzmi znajomo" oraz bieg patrolowy. Jedną z dodatkowych atrakcji był park linowy. Na szczęście nasi wysportowani tancerze bez problemu pokonali wszystkie przeszkody. Jak co roku odbył się chrzest, który umożliwił wszystkim nowym tancerzom oficjalnie przystąpić do zespołu. Tematem jego była Japonia gdzie nawet najmłodsi uczestnicy musieli wykonywać wszystkie zadania.

”Chcieliśmy bardzo podziękować naszym wszystkim instruktorom którzy poświęcili swój wolny czas na nasz wyjazd oraz trenowanie z nami. Dziękujemy również  Dyrektor MOK Halinie Pędziejewskiej za pomoc oraz Burmistrzowi Miasta za dofinansowanie obozu.”

Podsumowując, obóz taneczny ABSTRAKT 2014 był bardzo udany, nawet pomimo nie dopisującej pogody. To pewnie zasługa panującej tam wspaniałej atmosfery, dzięki której każdy się dobrze bawił.

                                                                                                          Ania Oleksiewicz

A A A
03.09.2014
godz.15:14
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość