120164 odwiedzin
Nasze jesienne propozycje kulturalne

KONIEC WAKACYJNEJ PRZERWY

Sochaczewskie Centrum Kultury rozpoczyna sezon kulturalny 2015/2016.
W placówce przy ul. Żeromskiego 8 najbliższe dwa miesiące tj. wrzesień i październik zapowiadają się niezwykle atrakcyjnie. Przedstawiamy Państwu bogatą ofertę imprez kulturalnych i myślimy, że każdy znajdzie coś dla siebie.

- 21 września obchodzony jest na całym świecie Światowy Dzień Choroby Alheimera pod wspólnym hasłem „Każdy Pomóc Może”. Z tej okazji Fundacja Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera przy współorganizacji z Sochaczewskim Centrum Kultury zapraszają mieszkańców na charytatywny koncert w wykonaniu znanej polskiej piosenkarki Alicji Majewskiej i kompozytora oraz pianisty Włodzimierza Korcza. Artyści zaprezentują program „Piosenki, z których się żyje".

Bilety na koncert, który odbędzie się w dniu 23 września 2015 r. o godzinie 18:00 w naszej placówce przy ul. Żeromskiego 8 można zakupić w sekretariatach SCK, przy ul. 15 Sierpnia 83, ul. Żeromskiego 8 oraz przy ul. Chopina 101 a także telefonicznie pod nr. 501-629-983.

Koszt biletu – 20 zł.

-  27 września 2015 r. o godzinie 18:30 zapraszamy Państwa na wspaniały „Koncert Wiedeński”. Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami solistów operowych. Zabrzmią największe przeboje J. Straussa, nie zabraknie także popisowych arii z operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Księżniczka Czardasza” czy „Wesoła Wdówka”. Publiczność usłyszy także walc „Nad pięknym modrym Dunajem”, „Usta milczą, dusza śpiewa”, „Wielka sława to żart” i wiele innych. Koncert programowo nawiązuje do tradycyjnych gali i koncertów odbywających się w Wiedniu.

Koszt biletu – 45 zł.

Na wyjątkowy koncert Eleni – „Miłości ślad” zapraszamy 1 października 2015 r. o godzinie 18:00. Eleni to jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek. Chyba wszyscy znają takie przeboje jak „Do widzenia mój kochany”, „Bawmy się, śmiejmy się”, „Chcę kochać”, „Za wszystkie noce i dni”, „Miłość jak wino” czy „Na miłość nie ma rady”. Eleni posiada również w swoim repertuarze wiele światowych standardów. Wielokrotnie występowała za granicą min. we Francji, USA, Szwecji, Kanadzie, Australii. Jest wyjątkową, wspaniałą piosenkarką, która wraz z zespołem „Helenic” dostarczy Państwu niezapomnianych przeżyć.

Cena zakupu biletu – 50 zł.

Publiczność lubiącą kabarety, zapraszamy 3 października 2015 r.  o godzinie 20:00 na najnowszy program kabaretowy Marcina Dańca. Znany i popularny krakowski artysta kabaretowy, fenomenalnie potrafi wcielać się w przeróżne postacie naśladując i przejaskrawiając ich cechy. W swoich skeczach wiele uwagi poświęca temu co znajduje się wokół przeciętnych obywateli, w skeczach jest również piosenka, która nakłania do refleksji i wzbogaca występ.

Cena biletu – 50 zł.

Młodzież szkół sochaczewskich i gminnych zapraszamy 9 października 2015 r. na przedstawienie teatralne „Lalka” wg Bolesława Prusa. Natomiast 15 października 2015 r. teatr „Artenes” zaprasza na swoje przedstawienie teatralne dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych.

W kolejnych miesiącach również nie zabraknie wyjątkowo ciekawych propozycji kulturalnych.

Informacje na temat zakupu biletów na koncert można uzyskać pod nr tel. 880-291-208 lub osobiście.

Serdecznie zapraszamy do Sochaczewskiego Centrum Kultury i życzymy miłych wrażeń i samych pozytywnych emocji w nowym sezonie kulturalnym.

20.08.2015