Dzień z Korczakiem

Dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Halina Pędziejewska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Janusza Korczaka Ewa Malinowska zapraszają dzieci dnia 23 maja 2012 r. do Miejskiego Ośrodka Kultury filia Chodaków na  „Dzień z Korczakiem w MOK Chopina 101”. Program skierowany jest do uczniów szkół podstawowych powiatu sochaczewskiego i składa się z dwóch części:

Dzieci z klas I-III o godz. 9.00 obejrzą film animowany „Król Maciuś I”, a o godz. 10.25 wezmą udział w warsztatach plastycznych organizowanych przez instruktorów MOK. Cały program dla młodszych dzieci zakończy się słodkim poczęstunkiem.

Drugą część „Dnia z Januszem Korczakiem” dla uczniów z klas IV –VI rozpoczynamy o godz. 12.00 tym razem filmem fabularnym o Maciusiu. Zaraz po filmie, o godz. 13.30 odbędzie się olimpiada międzyszkolna wiedzy o życiu i twórczości Janusza Korczaka.

Szczegółowy program oraz regulamin imprezy można znaleźć na stronie internetowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie a pracownicy MOK filia Chodaków udzielają również dodatkowych informacji telefonicznie (46 863-25-72) lub „e-mailowo” (moksochaczew@wp.pl).

Zapraszamy więc serdecznie i życzymy przede wszystkim dużo uśmiechu i dobrej zabawy!

27.04.2012