PREMIERA w teatrze "MASKA"

Zapraszamy do Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie na premierę autorskiego spektaklu "Alicja w kranie czarów" działającej w naszym ośrodku grupy teatralnej „MASKA”, której opiekunem jest instruktor teatralny, reżyser i aktor - Dawid Żakowski.

Miejski Ośrodek Kultury w Sochaczewie
przy ul. Żeromskiego 8

zaprasza na spektakl

„ALICJA W KRAINIE CZARÓW”

w dniu 16.03.2014 r. o godzinie 19.00

wejściówki w cenie 5,00
do nabycia w sekretariacie naszej placówki codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 17.00

Autorski scenariusz do spektaklu „ALICJA W KRAINIE CZARÓW” powstał na podstawie znanej powieści Lewisa Carrolla i współczesnej wersji historii o Alicji Liddell stworzonej przez Andrzeja Sapkowskiego w opowiadaniu „Złote popołudnie”.

Spektakl „Alicja w Krainie Czarów” zrealizowany przez Teatr Maska to opowieść o dojrzewaniu, szukaniu tożsamości młodych ludzi, którzy stoją u progu wejścia w dorosłe życie. To opowieść o inicjacyjnym charakterze wkroczenia w „krainę szaleńców” i negocjacji z ciałem, które stale się zmienia: rośnie, maleje lub zmienia proporcje. To metafora zagubienia towarzysząca okresowi dojrzewania, gdy w psychofizycznym chaosie przemian staramy się odpowiedzieć na pytania „gdzie żyję?”i „kim jestem?”. Aktorom Teatru Maska towarzyszyć będzie muzyka na żywo stworzona przez dwóch sochaczewskich muzyków Michała Słowikowskiego i Mateusza Blasiaka.

Reżyseria: Dawid Żakowski
Scenariusz, scenografia, kostiumy i ruch sceniczny:
 praca zespołowa

Muzyka: