przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
146836 odwiedzin

Galeria

Lata lecą, a Kabaret Moralnego Niepokoju nadal w świetnej formie, o czym sochaczewianie mogli przekonać się wczoraj, oglądając najnowszy program „Pogoda na suma”. W spektaklu oprócz Roberta Górskiego, Mikołaja Cieślaka, Rafała Zbiecia i Przemka Borkowskiego można było obejrzeć debiutującą Magdalenę Stużyńską, która swoimi umiejętnościami nie ustępuje nic poprzednim paniom. Impreza odbyła się w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie, przy ul. Żeromskiego 8.
Kabaret przedstawił inteligentne i wyrafinowane skecze, których nigdzie wcześniej nie wyemitowano. Cały program to duża dawka humoru na najwyższym poziomie. Całość uzupełniły piosenki starannie zaaranżowane przez pana z akordeonem, niektóre okraszone układami choreograficznymi. Na koniec nie zabrakło gorących oklasków i oczywiście bisów z największymi przebojami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.
23.01.2014
godz.09:36

Wyjątkowy, Bożonarodzeniowy Koncert, który miał miejsce 21 grudnia w MOK-u przy ul. Żeromskiego 8. Świąteczny Program Artystyczny zgromadził na widowni niemal komplet widzów, którzy w tych przedświątecznych dniach znaleźli czas, aby obejrzeć i wysłuchać wyjątkowego koncertu. W programie znalazły się przepiękne utwory i pastorałki które wykonywali podopieczni Piotra Milczarka z grupy wokalnej MOK, występ estrady dziecięcej „AniBeAniMe” Beaty Oziemblewskiej w przedstawieniu pt. „W krainie św. Mikołaja”. Do grona artystów umilających wszystkim ten świąteczny koncert dołączyła również grupa „STEREO”, która pod okiem Eweliny Rożnowskiej przygotowała pełen ekspresji, a jednocześnie czaru i magii świątecznej program taneczny do znanych wszystkim utworów bożonarodzeniowych. Jako ostatnia wystąpiła schola z parafii św. Wawrzyńca pod kierunkiem Jolanty Kawczyńskiej, dzięki której mogliśmy usłyszeć wiele pięknych polskich kolęd przeplatanych czytaniem fragmentów Pisma Świętego.

 

02.01.2014
godz.11:08

Święta za pasem, tymczasem w piątek 13 grudnia 2013 r. wręczono nagrody uczestnikom konkursu na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową ogłoszonego przez Miejski Ośrodek Kultury przy ul. Żeromskiego 8.

Całą relację można zobaczyć TU

19.12.2013
godz.10:13

Spektakl przygotowany specjalnie dla młodzieży starszej i dorosłych przez grupę z Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie przy ul. Żeromskiego 8 - "NIEREFORMOWALNI I JUŻ" oraz Zespuł z Marek". Przedstawienie "UKRYTE TRUDNE SPRAWY Z WAKACJI" w dniu 26.06.2013 r. obejrzało blisko czterysta osób. Aktorzy amatorzy w składzie: Małgorzata Szyrle, Katarzyna Pawłowska, Magdalena Gomulińska, Małgorzata Kiełbasińska, Sylwia Cichal, Karolina Makowska, Marta Frej, Piotr Maciagowski i Bartosz Targaszewski przedstawili historię nastoletniej Vaneski ze wsi Sochaczew, która zachodzi w ciażę z mamisynkiem Zdzisiem, co w konsekwencji zmusza ich do ślubu. Cała historia jest bardzo dowcipna, najlepiej jest zobaczyć ją na własne oczy. Oczywiscie serdecznie zapraszamy juz we wrześniu.   

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA FOTORELACJI Z WYDARZENIA

Cała relacja z przedstawienia znajduje się  TUTAJ

 

12.07.2013
godz.14:32

W dniu 9 kwietnia 2013 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie przy ul. Żeromskiego 8odbyły się eliminacje miejsko-gminne 33 Małego Konkursu
Recytatorskiego, w którym wzięło udział 61 recytatorów z 20 placówek oświatowych z miasta i gminy. Komisja przyznała tego dnia trzy nagrody (w każdej kategorii jedną - Zobacz więcej).

12.04.2013
godz.15:08

Zapraszamy do oglądania naszej FOTORELACJI z XVIII Ogólnopolskich Wiosennych Spotkań Tanecznych, przygotowanej przez pracownię OtoFOTO!

11.04.2013
godz.17:13

Fotoleracja z FESTWALU SPAT.

28.03.2013
godz.14:11

08.03.2013 r.

12.03.2013
godz.14:55

„Przystanek Betlejem” to tytuł programu artystycznego przygotowanego i wystawionego na deskach Miejskiego Ośrodka Kultury, przy ul. Żeromskiego 8  w dniu 6 grudnia 2012 r. przez estradę dziecięcą „Ani be ani me” oraz grupę dorosłych „Niereformowalni i już” z tejże placówki. 

W tym dniu widowisko obejrzało ponad 1200 osób. Fundusze (ponad 5.ooo zł) zebrane w tym dniu trafiły do ciężko chorego Kacperka Kamińskiego.  

 

25.02.2013
godz.15:16

XI Wrześniowe Spotkania z Pieśnią Chóralną im. Bohaterów Walk nad Bzurą pt. „Pamięć – Wdzięczność - Nadzieja”.

 

Organizatorzy:

Chór Towarzystwo Śpiewacze Ziemi Sochaczewskiej

Miejski Ośrodek Kultury w Sochaczewie

 

Na scenie Boryszewskiego Ośrodka Kultury zaprezentowały się:


- Towarzystwo Śpiewacze 'ECHO' przy Miejskim Domu Kultury w Żyrardowie

- Chór Armii Krajowej 'NOWOGRÓDZKIE ORŁY' z Warszawy pod patronatem Światowego Związku Żołnierzy AK

- Chór 'CANTANTI' przy Miejskim Ośrodku Kultury w Kobyłce

- Chór 'LUX MEA' przy Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji w Tłuszczu

- Towarzystwo Śpiewacze Ziemi Sochaczewskiej

 

Finał Przeglądu miał miejsce w Kościele parafii Św. Wawrzyńca w Sochaczewie.

09.10.2012
godz.14:05

kontakt