przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
146837 odwiedzin

EVA DANCE STUDIO - Ewa Osińska

A A A

Eva Dance Studio - AEROBIK - ZUMBA - Ewa Osińska

 Miejski Ośrodek Kultury, ul. 15 Sierpnia 83

 

Aerobik jest wspaniałą formą wypoczynku i najbardziej popularnym treningiem grupowym

Pomaga nam schudnąć,odreagować,wymodelować sylwetkę i oderwać się od rzeczywistości.. Aby osiągnąć zadowalające nas wyniki należy ćwiczyć od dwóch do trzech razy w tygodniu.

Regularny trening to bardzo dobry sposób a być "fit"- dla aerobiku nie ma przeciwwskazań wiekowych,o ile stawy są zdrowe.Podczas aerobiku serce korzysta podwójnie a cały układ krążenia dostaje tlenowy zastrzyk .

od lutego 2012 proponujemy zajęcia ZUMBA

Zumba to zainspirowana latynoskimi rytmami fuzja tańca i aerobiku.

Zumba jest bardzo innowacyjnym systemem fitness, który poprzez świetną zabawę kształtuje naszą sylwetkę, dba o naszą kondycję, a przede wszystkim napawa nas optymizmem i wprawia nas w świetne samopoczucie, które zostaje na długo, długo poza zajęciami.
... jest INNA, ekscytująca i motywująca muzyka, wiele rytmów, proste ale bardzo ciekawe kroki, całkowicie innowacyjny format klasy.

... jest ŁATWA, zaprojektowana dla wszystkich, bez ograniczeń wiekowy, kondycyjnych lub umiejętnościowych, po prostu każdy może to robić. Prosta kombinacja kroków oraz unikalna formuła Zumby sprawia, że bawisz się już od pierwszych zajęć.

....no i EFEKTYWNA !!! Lekcja cardio z elementami treningu wytrzymałościowego i kształtującego sylwetkę powoduje spalanie ogromnej ilości kalorii, ujędrnia i rzeźbi Twoje ciało.

Zumba jest dla każdego bez względu na wiek!!!!!!
JEST ZUMBA JEST IMPREZA!!!

AKCEPTUJEMY KARTY MULTISPORT i PROFIT


Miejsce spotkań: sala taneczna nr7 Miejskiego Ośrodka Kultury w Sochaczewie(filia Boryszew)

tel. kontakt. 0 608- 623 -762


 

kontakt