przejdź do Sochaczew.pl
Sochaczew
146836 odwiedzin

Senior Band

A A A

Senior Band

 

 

 

Kapela „Senior Band” powstała w 2009 roku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Sochaczewie – Boryszewie i Oddziale Rejonowym Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Sochaczewie.

Zespół tworzą pasjonaci seniorzy, którzy od młodych lat kochali muzykę, realizowali swoje zainteresowania i powrócili do działalności twórczej.

Organizację kapeli Senior Band  i śpiewającego zespołu emerytów zainicjowała kierownik MOKu – Jolanta Kawczyńska. Liderami kapeli są Jan Sławiński i Fabian Filipiak, którzy kierują zespołem instrumentalnym.

Zarówno grupa śpiewająca jak też grająca to zespoły otwarte dla tych którzy chcą śpiewać i grać. Pozytywnie reagują na każda potrzebą tworzenia miłego klimatu w środowisku i atmosfery radości. Zespół jest już znany i lubiany wśród sochaczewskiej publiczności. Seniorzy prezentowali się na licznych imprezach i uroczystościach gminnych i wojewódzkich.

Kapela jak również zespół śpiewaczy spotyka się systematycznie w boryszewskim Domu Kultury. Swoimi pomysłami i pasją muzyczną zadziwiają swoja publiczność.  

 

 

 


kontakt